Nii-nii, esimene samm on tehtud ja pildid ning andmed BeFit konkursile saadetud :)

Otsustasin konkursist osa võtta lootusega, et nüüd on mul motivatsiooni ennast lõpuks tõsiselt kätte võtta ja elu parimasse vormi saada. Ei tahaks küll kahe kuu pärast samasuguseid pilte üles laadida (või hullemaid)...
Tegelikult olen oma kehaga üldiselt rahul, seetõttu vist ongi eelnevad uue aasta lubadused vett vedama läinud, sest tegelikult midagi hullu ju ei ole ja nii on lihtne alla anda. Trennis olen käinud suhteliselt regullaarselt, erinevad rühmatreeningud, õues liikumine jne, kuid keha pole ikka nii fit kui sooviksin. 
Tean, et kõige aluseks on toitumine. Sellepärast polegi siiani saavutanud soovitud tulemusi, sest köögipool on tihti lappama läinud...Teoorias olen tugev aga praktikas mitte niivõrd :(
Minu põhiprobleem on pidev näksimine, väikesed kogused aga päeva arvestuses tuleb kokku ikka liiga palju kaloreid, mida ära ei jõua kulutada. 

Nagu ikka, selleks et midagi toimuma hakkaks tuleb kõigepealt eesmärgid paika panna: 

1. Eemaldada menüüst igasugune toitainetevaene rämps.
2. Lõpetada pidev näksimine ja süüa korralikud/toitvad eined, vastavalt oma koostatud kavale.
3. Liikuda palju värskes õhus- jalutamine, jooksmine.
4. Käia regullaarselt MyFitnessis (vähemalt 4x nädalas).
5. Jõutrenn ja kardiotrenn tasakaalus.
6. Toitumispäeviku täitmine tap.nutridata lehel.
7. Konkursi lõpuks on vähenenud keha rasvaprotsent ning tõusnud lihaste protsent. 

Kuna toitumisest üht-teist tean ja päris võhik ei ole, siis üritan hakkama saada enda koostatud kavaga. Kasutan mõningaid retsepte Fitlapi toitumiskavast ning  Hers ajakirjades olevatest kavadest. Et kõik tasakaalus oleks sisestan toidud tap.nutridata toitumisprogrammi, mis aitab mind järjel hoida. 
Tean, et ei suuda järjepidev ja eeskujulik olla kui mul pole ees täpset plaani, seega teen eelmisel päeval järgmise päeva toitumiskava ette.
Loodan, et see hoiab mind ree peal ja libastumisi ette ei tule :)
Kõige raskemad saavad olema nädalavahetused - erinevad üritused, väljasõidud ja väljas söömised. Nüüd pean suutma ahvatlustele vastu panna ja tean, et see saab olema suur eneseületus.

Mulle meeldivad väga rühmatrennid, jõusaali nii väga ei kipu. Üritan nüüd jälgida, et jõutrennid ja kardiotrennid oleksid nädala lõikes tasakaalus. Rühmatreeningutest on lemmikud selg-kõht-tuhar, Brazil Butt Lift, BodyAttack, BodyCombat. Lisan kavasse ka Bodypump treeningud, mida varem vältinud olen.

23.veebruaril lähen Myfitnessi kehaanalüüsile, eks siis selgub täpsemalt - mis, kus ja kuidas on.
Konkursiga alustan 27.02.17, siis on üritused läbi ning saab rahulikult trennile ja toitumisele pühenduda. Muidugi üritan teha tervislikke valikuid ning olla kehaliselt aktiivne juba praegu.

Olen põnevil mis saama hakkab ning kas olen nii tugev, et challengega hakkama saan. Tuleb tõeline enese proovilepanek ! 

STOP WISHING, START DOING !